Салат з шинкою і сиром – смачний і ситний

Закусочний салат з шинкою і сиром за смаком виходить дуже ситним. Для його приготування використовується шинка і твердий сир. Саме від цих інгредієнтів повністю залежить смак готової страви. Тому не варто купувати сирний продукт замість якісного сиру, а шинку замінювати на варену ковбасу. Майонез для заправки салату краще всього використовувати з жирністю 67%. Також можна його сміливо замінити сметаною.

Інгредієнти:

• Шинка – 100 г.
  • Твердий сир – 70 г.
  • Маринований огірок – 1-2 шт.
  • Яйця – 2 шт.
  • Майонез – 20 г.

Приготування:

1. Краї твердого сиру зріжте, ті, де воскова частина. Кусок наріжте середніми за розміром кубиками. Можна нарізати сир соломкою, але в такому випадку всі інші інгредієнти потрібно буде нарізати аналогічно.

2. Шинку наріжте так само, як і твердий сир.

3. Краї огірків зріжте, наріжте овочі дрібними кубиками.

4. Курячі яйця залийте водою, відваріть круто. За часом це займе 7 хвилин з моменту закипання води.

5. Всі нарізані інгредієнти викладіть в миску.

6. Видавіть з тюбика майонез.

7. Добре перемішайте закусочний салат ложкою. Накрийте миску з салатом харчовою плівкою і відправте його хоча б на 30 хвилин в холодильник. Так всі інгредієнти стануть однаковими за температурним режимом. Тепер викладіть страву в піалу на ніжці.

Подайте салат з шинкою і сиром до столу.

Rating
( No ratings yet )