Салат з куркою і шампіньйонами – ефектний вигляд і вишуканий смак

Салат з куркою і шампіньйонами недарма носить таку назву, адже він має апетитний ефектний вигляд, а також досить вишуканий на смак. Втім, до складу його входять прості і доступні інгредієнти. Красиво виходить, якщо викладати салат шарами, для цього можна використовувати спеціальні кулінарні форми, а також глибокі салатники, застелені харчовою плівкою.

Складові:

• Твердий сир – 70 г.
  • Шампіньйони – 4-5 шт.
  • Масло для смаження – 1 ст. л.
  • Курячі яйця – 2 шт.
  • Морква по-корейськи – 70 г.
  • Куряче м’ясо – 120 г.
  • Картопля – 2 шт.
  • Майонез – 3 ч. л.
  • Свіжа зелень – 2-3 гілочки.

Приготування:

1. Заздалегідь поставте варитися курку. Щоб отримати смачний бульйон (і м’ясо), яке потім можна буде використовувати для варіння супів і гарнірів, потрібно додати в каструлю спеції, прянощі, трави. Поки вариться птиця, натріть на дрібній тертці твердий сир. Не забудьте поставити варитися і картоплю, обов’язково в шкірці.

2. Шампіньйони помийте, обріжте все зайве. Наріжте гриби маленькими шматочками. Відправте смажитися на рафінованій олії. Зробіть слабкий вогонь і обов’язково помішуйте гриби.

3. Салатник застеліть харчовою плівкою. Першим шаром укладіть тертий сир, утрамбуйте його і змастіть майонезом.

Салат з куркою і шампіньйонами - ефектний вигляд і вишуканий смак

4. Обсмажуйте гриби хвилини 4, після чого зніміть зі сковороди, дайте трохи охолонути.

5. Підсоліть воду і покладіть в неї варитися курячі яйця. Через хвилин 7 після закипання яйця охолодіть, почистіть і натріть на грубій терці.

6. Зверху на сир покладіть остиглі гриби, розрівняйте їх і змастіть майонезом.

Салат з куркою і шампіньйонами - ефектний вигляд і вишуканий смак

7. Зверху на гриби викладіть терті курячі яйця, неодмінно зробіть майонезну сітку.

8. Далі черга корейської моркви. Її майонезом можна не змащувати.

Салат з куркою і шампіньйонами - ефектний вигляд і вишуканий смак

9. Варене куряче м’ясо розберіть на волокна або дрібно наріжте.

10. М’ясо птиці викладіть зверху на моркву, промажте майонезом.

11. Завершальний шар – картопля. Почистіть її, натріть на великій або дрібній тертці.

12. Викладіть картоплю зверху на курку, утрамбуйте і зробіть шар з майонезу. Накрийте миску і дайте салату настоятися годину (якщо є можливість).

Салат з куркою і шампіньйонами - ефектний вигляд і вишуканий смак

13. Акуратно переверніть миску на тарілку, зніміть плівку. Прикрасьте салат свіжою зеленню і подайте на стіл.

Rating
( No ratings yet )