Салат «Вікінг» – оригінальний і святковий

Салат «Вікінг» – ідеальна страва для святкового застілля або сімейної вечері. Закуска виходить пікантною, соковитою і смачною. Також багатьох господинь порадує, що варити для салату нічого не потрібно, все інгредієнти досить подрібнити, нарізати і викласти шарами.

Інгредієнти:

• Ковбаса копчена – 100 г.
  • Помідори – 100 г.
  • Сир твердий – 80 г.
  • Часник – 1-2 зубчики.
  • Майонез – 80 г.
  • Сіль, чорний перець – за смаком.

Як приготувати салат «Вікінг»:

1. Спершу приготуйте соус, змішайте майонез і видавлений через прес часник. Перемішайте соус, в такому вигляді він ідеально підходить для салату. Майонез для рецепта використовуйте жирний – 50-60%. Також можете використовувати домашній майонез.

2. Наріжте кубиками копчену ковбасу. Для рецепта використовуйте такі види як салямі або сервелат.

3. Салат формуйте шарами. Першим шаром викладіть нарізану ковбасу.

4. Полийте ковбасний шар майонезом з часником.

5. Вимиті помідори наріжте півкільцями. Помідори використовуйте щільні, м’ясисті і не сильно м’які.

6. Другим шаром в салат викладіть помідори. Цей шар злегка посоліть. При бажанні поперчіть.

7. Полийте помідорний шар майонезним соусом.

8. Натріть на тертці твердий сир. Використовуйте будь-яку терку – з великими або середніми отворами. Сорт сиру може бути будь-який – класичний або більш пікантний.

9. Присипте салат сиром, відправте в холодильник на 15-20 хвилин. Подавайте страву до столу. Вона прикрасить ваш стіл і зробить його яскравим і привабливим.