Салат «Робін-Бобін»: гідна заміна олів’є

Цього року сусідом олів’є стане його брат — салат Робін-Бобін. Спочатку мою увагу привернула назва страви, а коли прочитала склад, поспішила записати рецепт. Інгредієнти досить прості, але при цьому чудово поєднуються між собою. Якщо консервовану квасолю я використала багато разів, то арахіс до цієї закуски не додавала. Заінтригована результатом, поспішаю швидше спробувати.

• Шинка – 250 г
  • Консервована квасоля – 200 г
  • Консервований горошок – 250 г
  • Цибуля – 1 шт.
  • Оцет – 1 ст. л.
  • Вода – 2 ст. л.
  • Цукор – 1 ч. л.
  • Мариновані огірки – 150 г
  • Яйце – 3 шт.
  • Арахіс – 50 г
  • Майонез – за смаком
  • Сіль за смаком

Дрібно наріжте цибулю і замаринуйте на 15 хвилин у суміші води, цукру та оцту 6%. Потім злийте маринад.

Відваріть яйця круто, остудіть і натріть на тертці. Наріжте м’ясо та мариновані огірки кубиками.

Салат «Робін-Бобін»: гідна заміна олів'є

З’єднайте разом шинку, цибулю, огірки та арахіс. Відкиньте квасолю та горошок на друшляк, дайте рідині стекти і додайте бобові до решти інгредієнтів. Заправте майонезом та перемішайте.

Салат «Робін-Бобін»: гідна заміна олів'є

Встановіть кільце на тарілку, викладіть салат і злегка утрамбуйте. Зверху посипте тертими яйцями, якщо бажаєте, можете їх присолити. Заберіть салат у холодильник на 30 хвилин. Зніміть кільце.

Салат «Робін-Бобін»: гідна заміна олів'є

Скажу відразу, що смак салату незвичайний. Горошок і квасоля формують ніжну основу, а хрусткі солонуваті горішки, огірки та маринована цибуля роблять закуску більш пікантною. До того ж страва виглядає яскраво та апетитно. Але не готуйте салат надто рано. Простоявши в холодильнику кілька годин, він почне текти, що зіпсує подачу. Однозначно робитиму цю закуску в майбутньому, і не лише на свята.