Салат «Рафаелло» з куркою і грибами – простий і оригінальний рецепт

Соковитий і смачний салат з куркою і грибами не дарма названий «Рафаелло», адже з салатної маси формуються невеликі акуратні кульки і обвалюються в тертому сирі. На вигляд кульки якраз і нагадують популярні цукерки. Щоб кульки в сирі виглядали акуратно, варто використовувати дрібну тертку або зовсім блендер – щоб отримати сирну крихту. Сорт сиру не є принциповим.

Складові:

• Шампіньйони – 7-8 шт.
  • Цибулина (середнього розміру) – 1 шт.
  • Соняшникова олія – 25 мл.
  • Майонез – 30 мл.
  • Куряче яйце – 2 шт.
  • Маринований огірок – 1 шт.
  • Куряче філе – 180 г.
  • Твердий сир – 70 г.
  • Сіль – 2 дрібки.
  • Спеції – 2 дрібки спецій (за бажанням).

Як приготувати салат «Рафаелло»:

1. Гриби можна взяти як свіжі, так і мерзлі. Їх потрібно нарізати невеликими шматочками.

2. Цибулю потрібно очистити від лушпиння та дрібно нарізати, покласти до грибів.

3. На сковороді розжарити олію для смаження, відправте смажитися шампіньйони з цибулею. Відразу ж зменшіть вогонь, щоб продукти не підгоріли, а також підсолити їх. Смажте, помішуючи, хвилин 5-6.

4. Зварені круто курячі яйця почистіть і покришіть дрібним кубиком, складіть в салатник.

5. Варене куряче філе зваріть заздалегідь, охолодіть і наріжте дрібними кубиками, відправте в салатник.

6. Маринований огірок також дрібно наріжте, злийте маринад і перекладіть продукт в салатник.

7. Обсмаженим грибам з цибулею дайте трохи охолонути, після чого також перекладіть їх в миску.

8. Злегка підсоліть салат і додайте трохи спецій, заправте майонезом. Майонез можна взяти будь-якої жирності, магазинний або домашній – з добавками у вигляді гірчиці, лимонного соку, часнику, спецій.

Салат «Рафаелло» з куркою і грибами - простий і оригінальний рецепт

9. Ретельно все перемішайте.

Салат «Рафаелло» з куркою і грибами - простий і оригінальний рецепт

10. Мокрими руками сформуйте невеликі кульки і викладіть їх на мисочку.

Салат «Рафаелло» з куркою і грибами - простий і оригінальний рецепт

11. Щедро присипте кульки тертим твердим сиром. Страва готова до подачі. Перед подачею не буде зайвим прикрасити страву свіжою зеленню – цибулею, петрушкою, базиліком.

Rating
( No ratings yet )