Салат «Ніжинський» з огірків – незрівнянна заготовка на зиму

Рецептів закаток в наші дні існує величезна кількість. Всі вони цікаві і більшість – смачні. Сьогодні ж хочеться зупинитися на рецепті приготування салату «Ніжинський» з огірків. Він виходить настільки оригінальним і смачним, що словами не передати. Робити ж його досить швидко і просто.

Складові:

• Огірки – 1 кг.
  • Цибуля – 1-2 шт.
  • Часник – 1-2 часточки.
  • Сіль – 0,5 ст. л.
  • Цукор – 0,5 ст. л.
  • Олія соняшникова – 50 мл.
  • Оцет 9% – 50 мл.

Як приготувати салат «Ніжинський»:

1. Вимийте овочі. Після цього очистіть цибулю, часник, зріжте краї огірків. Розріжте їх навпіл уздовж, а потім наріжте їх шматочками. Цибулю – півкільцями.

2. Викладіть в каструлю нарізані овочі.

3. Туди ж видавіть через прес часник.

4. Додайте цукор і сіль.

5. Влийте олію (краще використовувати її без вираженого запаху) і оцет.

6. Залиште овочі на 3-4 години. Періодично їх перемішуйте.

7. За цей час виділиться достатня кількість соку. Розкладіть готовий салат з огірків в банки. Трохи придавлюйте його, щоб банка була щільно ним наповнена.

Салат «Ніжинський» з огірків - незрівнянна заготовка на зиму

8. Кожну з них простерилизуйте протягом 5-7 хвилин. Для цього викладіть на дно великої каструлі ганчірку, налийте теплу воду, встановіть банки. Їх прикрийте кришками і стерилізуйте салат, тільки час засікайте після того, як вода закипить, і не забудьте зменшити вогонь. Потім закрийте банки кришками.

Ось такий салат «Ніжинський» на зиму вийшов!

Rating
( No ratings yet )