Салат «Машеровський» з маринованими грибами

Звичайно, в цей салат бажано додавати мариновані опеньки. Підійдуть також лисички, якщо такого дорогого продукту вам не шкода. А якщо немає лісових грибів в банках, сміливо маринуйте печериці. Від цього рецепт стає ще простішим!

• Мариновані гриби – 350 г
  • Куряче філе – 300 г
  • Соняшникова олія – 2 шт.
  • Вода – 0,5 склянки
  • Яйце – 3 шт.
  • Цибуля – 2 шт.
  • Морква – 2 шт.
  • Огірки солоні – 2 шт.
  • Майонез 2шт.
  • Сіль за смаком
  • Чорний перець (мелений) – за смаком

Яйця зваріть круто. Їх та овочі наріжте дрібним кубиком. Куряче філе промийте та обсушіть паперовими рушниками. Посоліть його та обсипте каррі. Спеції розітріть.

Обсмажте філе на розігрітій олії на сильному вогні до рум’яної скоринки по 2 хвилини на кожній стороні. Далі налийте у сковороду воду. Тушіть філе під кришкою на маленькому вогні 15 хвилин.

Салат «Машеровський» з маринованими грибами

Готову курку остудіть, наріжте кубиком. Окремо обсмажте до золотистості цибулю та моркву. Остудіть. Змішайте в глибокій мисці курку з обсмаженими овочами та огірками.

До них відправте подрібнені гриби та яйця. Заправте салат майонезом, додайте сіль та перець. Перемішайте. Салат готовий. Можете подавати його до столу!

Салат «Машеровський» з маринованими грибами

Звичайно, як і олів’є, «Машеровський» краще відправити хвилин на 20 в холодильник. Тоді інгредієнти просякнуть соусом, смак буде гармонійніший.