Салат «Марго» – дивовижний за образом і відмінний за смаком

Жодне свято не обходиться без такої страви, як салати. Але, що робити, якщо класичні вже набридли і хочеться здивувати запрошених гостей? На виручку прийде просто дивовижний за виглядом та відмінний за смаком салат «Марго». Він завжди виходить красивим і дуже смачним. Тому можна не сумніватися в тому, що він комусь із гостей не сподобається, навпаки, всі будуть просити рецепт його приготування.

Інгредієнти:

• Куряча грудка (варена або запечена в духовці) – 200 г.
  • Яйця – 2 шт.
  • Сир твердий – 50-70 г.
  • Картопля – 1 шт.
  • Гриби (будь-які, в цьому рецепті використовувалися печериці) – 70 г.
  • Майонез – 3-4 ст. л.
  • Сіль за смаком.
  • Олія – 50 мл для смаження грибів.

Салат «Марго» - дивовижний за образом і відмінний за смаком

Як приготувати салат «Марго»:

1. Перш за все, підготуйте всі продукти за списком. Якщо філе в свіжому вигляді, тоді попередньо його запечіть в духовці або відваріть, обов’язково посоливши. Також можна в воду, якщо м’ясо буде варитися, додати лавровий лист і перець горошком. Курячі яйця відваріть протягом 7 хвилин, картоплю – 20 хвилин.

Гриби вимийте, наріжте і обсмажте їх на соняшниковій олії і не забудьте їх посолити за смаком. На тарілку встановіть формувальних металеве кільце, викладіть першим шаром нарізану кубиком або натерту на тертці варену картоплю. Змастіть майонезом.

Салат «Марго» - дивовижний за образом і відмінний за смаком

2. Зверху на картоплю викладіть куряче варене або запечене філе, яке попередньо наріжте на дрібні шматочки. Повторіть шар з майонезу.

Салат «Марго» - дивовижний за образом і відмінний за смаком

3. На м’ясо натріть на тертці курячі яйця, які очистіть від шкаралупи. Зробіть сітку з соусу або просто так ним змастіть і цей шар.

Салат «Марго» - дивовижний за образом і відмінний за смаком

4. Тепер викладіть смажені гриби.

Салат «Марго» - дивовижний за образом і відмінний за смаком

5. Наступний шар – натертий на тертці твердий сир. Змастіть його майонезом.

Салат «Марго» - дивовижний за образом і відмінний за смаком

6. Тепер прикрасьте салат на свій розсуд. Можна використовувати листочки петрушки і смажені гриби.

Ось такий яскравий, апетитний і гарний салат «Марго» вийшов!