Салат із сирними кульками «Генерал»

Одне можу сказати точно: такий салат-закуска точно не набридне. Особисто я готую його рідко, але, так би мовити, влучно. Найчастіше це відбувається за знаменними датами нашої сім’ї або ж у свята. Адже салат із сирними кульками «Генерал» вимагає до себе особливої уваги та чимало часу.

Але, повірте, ваша праця окупиться! Смак неймовірний: просочена курочка, хрусткі горішки, все доповнюється соковитим буряком та різними видами сиру. Просто ансамбль ніжності та пікантності. Аромат – просто чарівність. Рекомендую від душі цю смачну та по-домашньому затишну страву.

Нам знадобиться:

• Куряча грудка – 200 г
  • Майонез – 7 ст. л.
  • Часник – 7 зуб.
  • Твердий сир – 150 г
  • Волоські горіхи – 4 ст. л.
  • Яйце – 6 шт.
  • Морква – 2 шт.
  • Буряк – 1 шт.
  • Плавлений сир – 1 шт.
  • Зелена цибуля – за смаком

Покроковий рецепт приготування:

Відваріть курячу грудку, яйця, моркву та буряк.

Наріжте курку, яка охолола, дрібними кубиками і викладіть в миску.

Салат із сирними кульками «Генерал»

Додайте 2 ст. л. майонезу та пару зубчиків часнику. Перемішайте.

Натріть твердий сир на великій тертці і помістіть в окрему тарілку. Додайте 2 ст. л. майонезу та 2 ст. л. подрібнених волоських горіхів. Перемішайте.

Салат із сирними кульками «Генерал»

Натріть на великій тертці 1 моркву, буряк та 4 яйця.

Викладайте салат шарами, кожен змащуючи майонезом (крім сирного та курячого).

На самий низ покладіть курку. Далі дотримуйтесь такої черговості: морква+майонез, сир з горіхами, буряк+майонез, яйця+майонез.

Салат із сирними кульками «Генерал»

Відправте заготовку в холодильник на 2 години.

Тим часом натріть на дрібній тертці варену моркву. Потім – 2 варені яйця, плавлений сирок і 2-3 зубчики часнику. Змішайте все (крім моркви) зі столовою ложкою майонезу.

Салат із сирними кульками «Генерал»

Сформуйте кульки для прикраси: викладіть моркву натерту на харчову плівку, розрівняйте її в невеликий круглий пласт, а всередину вкладіть кульку з сиру, яєць і часнику.

Салат із сирними кульками «Генерал»

Дістаньте з холодильника просочений салат, з боків прикрасьте подрібненими волоськими горіхами, посередині – зеленню. Викладіть зверху оранжеві кулі.