Салат «Граф» – ошатний і дуже смачний

Салат «Граф» – це не тільки дуже оригінальна і смачна закуска, але ще і досить приваблива на вигляд.

Готувати таку смакоту можна напередодні свята і, щоб заощадити трохи час, заздалегідь варто відварити всі потрібні інгредієнти. Курячі яйця і стегно краще використовувати домашні. Це ж стосується і овочів, які потрібні для приготування салату, а саме – морква, буряка, цибулі та картоплі. Заправляти же салат в ідеалі майонезом з великим відсотком жирності, так можна буде не турбуватися про те, що він зіпсує вигляд салату і розбіжиться при змазуванні кожного шару.

Інгредієнти:

• Картопля варена – 2 шт.
  • Буряк варений або запечений – 1 шт.
  • Курячі яйця – 2 шт.
  • Ріпчаста цибуля – 0,5 шт.
  • Куряче варене стегно або філе – 150 г.
  • Чорнослив – за смаком.
  • Волоські горіхи – за смаком.
  • Сіль за смаком.
  • Оцет 9% – 40 мл.
  • Майонез з великим відсотком жирності – 3-4 ст. л.

Як приготувати салат «Граф»:

1. У миску влийте оцет, до нього додайте в такій же кількості звичайну воду і нарізану дрібними кубиками ріпчасту цибулю. Залиште її в стороні.

2. М’ясо зніміть з кістки, нарвіть його на шматки, викладіть першим шаром на тарілку, на яку попередньо встановіть формувальне металеве кільце. Кожен шар продуктів змащуйте майонезом. На нього зверху викладіть нарізану цибулю, з якої обов’язково злийте маринад. Можете для цього скористатися друшляком або ж ситом.

Салат «Граф» - ошатний і дуже смачний

3. На м’ясо викладіть натерту на дрібній або грубій терці варену картоплю. Посоліть її.

Салат «Граф» - ошатний і дуже смачний

4. На неї відправте варений або запечений буряк, який попередньо очистіть. Буряк можете натерти на грубій терці.

5. Тепер викладіть подрібнені волоські горіхи і нарізаний дрібно чорнослив.

Салат «Граф» - ошатний і дуже смачний

6. Курячі варені яйця очистіть, відокремте білок від жовтка. Натріть окремо все на тертці. Викладіть на буряк білки. Не забудьте про шар з майонезу.

Салат «Граф» - ошатний і дуже смачний

7. Тепер зверху на білки викладіть жовтки і зніміть дуже обережно кільце. Прикрасьте салат «Граф» на свій розсуд. Відправте його в холодильник на пару годин, а потім сміливо подайте до столу.