Салат «Енді» з ковбасою – відмінний рецепт на швидку руку

Виявляється, з ковбаси і моркви по-корейськи можна приготувати просто дивовижний на смак салат «Енді». Він готується досить просто і швидко. Заправляти його можна майонезом з будь-яким відсотком жирності, якщо ж ви дотримуєтеся дієти, тоді можете використовувати йогурт без добавок для заправки.

Інгредієнти:

• Яйце куряче домашнє – 1 шт.
  • Ковбаса копчена – 70 г.
  • Солоний огірок – 1 шт.
  • Морква по-корейськи – 100 г.
  • Майонез з будь-яким відсотком жирності – 0,5 ст. л.
  • Горошок консервований – 2 ст. л.

Салат «Енді» з ковбасою - відмінний рецепт на швидку руку

Як приготувати салат «Енді»:

1. Куряче яйце відваріть протягом 5-7 хвилин. Засікайте час після того, як вода закипить, і бажано додайте сіль, щоб шкаралупа легше чистилася. Наріжте яйце кубиками.

2. З ковбаси обережно зніміть оболонку. Наріжте її кубиками такими ж за розміром, як і яйце.

3. З банки дістаньте солоний огірок. Зріжте з обох сторін краї. Наріжте овоч.

4. Відкрийте банку з консервованим горошком. Можете використовувати спеціальний ключ для цього або ж звичайний ніж. Візьміть кухонну ложку з дірочками, наберіть нею горошок, дайте стекти зайвому маринаду. Викладіть горошок в миску. До нього викладіть моркву по-корейськи.

5. Додайте в миску яйця і ковбасу.

6. Потім викладіть кубики огірка.

7. Заправте салат майонезом. Відправте його в холодильник на 20-30 хвилин.

8. Тепер візьміть красиву і яскраву піалу з підставною тарілочкою. Викладіть в неї салат «Енді» з ковбасою. Подайте його до столу.

Салат «Енді» з ковбасою - відмінний рецепт на швидку руку

Rating