Риба по-французьки – смачний, ситний і корисний рецепт

Риба по-французьки – це не тільки дуже смачна і ситна рибна страва, але ще і досить корисна. Адже готується вона з червоної риби, в цьому рецепті з горбуші, але можна сміливо використовувати форель або сьомгу. Запікати рибу краще в керамічній формочці, змащувати її можна не тільки майонезом і сметаною. Щоб риба по-французьки вийшла соковитою, обов’язково слід робити все строго за рецептом і використовувати ті інгредієнти, які будуть вказані нижче в списку.

При виборі риби в магазині постарайтеся купити особу жіночої статі, можливо, вона попадеться з ікрою. Її сміливо можна буде засолити в домашніх умовах. Як вибрати таку рибу є багато рекомендацій і фото в інтернеті.

Складові:

• Горбуша – 250-350 г.
  • Сіль за смаком.
  • Свіжий помідор – 1 шт.
  • Сир твердий доброї якості – 30-50 г.
  • Майонез або ж сметана (з будь-яким відсотком жирності) – 3-4 ст. л.

Як приготувати:

1. Свіжий помідор вимийте і наріжте його півкільцями. Твердий сир натріть на грубій терці.

2. Рибу наріжте на шматочки або обробіть її на філе, видаливши хребет і кісточки. Якщо необхідно, тоді попередньо її очистіть, зріжте всі плавники, обов’язково видаліть нутрощі і вимийте її. Складіть нарізані шматочки горбуші в керамічну форму. Її змащувати олією не потрібно.

3. Посоліть добре рибу з усіх боків. Можете на цьому етапі додати ще ті спеції для риби, які ви любите.

Риба по-французьки - смачний, ситний і корисний рецепт

4. Тепер рясно змастіть її сметаною або майонезом.

5. Зверху викладіть нарізані півкільця свіжого помідора.

6. Його теж посоліть.

7. Тепер викладіть натертий на грубій терці твердий сир. 8. Відправте форму в розігріту до 190 градусів духовку на 30-40 хвилин.

Риба по-французьки - смачний, ситний і корисний рецепт

Подавайте рибу по-французьки обов’язково гарячою до столу. Зверху можете викласти кілька гілочок зелені. Ось така апетитна рибна страву вийшла! Погодьтеся, готувати її досить просто, а результат просто чудовий! Таку рибу можна приготувати і на сімейну вечерю і на святковий стіл.

Rating
( 1 assessment, average 4 from 5 )