Риба під ковдрою з овочами – соковита, смачна і апетитна

Риба під ковдрою з овочами – завжди виходить дуже соковитою і смачною. Для її приготування варто заздалегідь придбати ту рибу, яка найбільше подобається за смаком. Це може бути хек, минтай або ж взагалі горбуша. Твердий сир слід купити якісний, щоб він при впливі гарячої температури розплавився, був тягучим і смачним.

Готувати страву найкраще в керамічній формі, але можна використовувати і металеву, скляну або, же взагалі силіконову. Подавати ж рибу під ковдрою з овочами варто до столу відразу ж, так як саме в гарячому вигляді вона найбільш соковита, смачна і апетитна. Так як вона досить ситна, готувати якийсь гарнір зовсім необов’язково.

Складові:

• Риба – 1 шт.
  • Сіль за смаком.
  • Перець чорний мелений – за смаком.
  • Помідори – 4 шт. (в тому випадку, якщо вони дрібні за розміром).
  • Цибуля – ½ шт.
  • Морква – 1 шт.
  • Сир твердий – 50-70 г.
  • Майонез – 1 ст. л.

Риба під ковдрою з овочами: як приготувати

1. Очистіть моркву і цибулю. Натріть моркву на великій або дрібній тертці. Наріжте дрібно цибулю і помідори, можна кубиками або тонкими скибочками. Складіть підготовлені овочі у велику миску і додайте до них майонез. Замість цього соусу підійде ще і сметана, тільки вона не повинна бути занадто рідкою. До речі, крім перерахованих овочів, сміливо можна додати ще і болгарський перець.

2. Дуже добре перемішайте всі овочі з майонезом.

3. Рибу очистіть, вимийте, наріжте на більш дрібні шматки. Якщо є бажання, тоді можете відокремити філе від хребта і вибрати акуратно кісточки. Складіть шматочки риби в форму для випікання, посоліть і поперчіть за смаком з усіх боків.

Риба під ковдрою з овочами - соковита, смачна і апетитна

4. Зверху не поспішаючи викладіть овочі. Їх повинно бути достатньо.

Риба під ковдрою з овочами - соковита, смачна і апетитна

5. Відправте форму в розігріту до 190 градусів духовку на 25 хвилин.

Риба під ковдрою з овочами - соковита, смачна і апетитна

6. Твердий сир натріть на грубій терці.

7. Викладіть його на овочі зверху. Якщо сиру замало, тоді можете збільшити кількість порції в два рази.

Риба під ковдрою з овочами - соковита, смачна і апетитна

8. Знову відправте форму в духовку, тільки тепер її не вмикайте. У гарячій духовці він і так розплавиться. Після цього подайте рибу під ковдрою з овочами відразу ж до столу.

Rating
( No ratings yet )