Рулетики з м’яса «Сюрприз» – смачна гаряча страва

Рулетики з м’яса цілком можуть бути головною стравою як на вашому святковому столі, так і на щоденному. У них не просто відмінний смак. Вони і на вигляд дуже апетитні, привабливі. Готується даний «Сюрприз» зовсім не довго.

• Фарш м’ясний – 800 грамів;
  • Одна головка цибулі;
  • Бекон – 200 грам;
  • Сир твердий – 120 грамів;
  • Сухарів для панірування – три стол. ложки;
  • Часник (мелений) – одну ч. л.;
  • Солі беріть згідно свого смаку;
  • Олія соняшникова – за потребою;
  • Жовток (курячий) – один.

Треба почистити цибулину і порізати на дрібні шматочки. У фарш покладіть цю цибулю і ретельно розмішайте. Посоліть і киньте сюди ж часник розмелений. І знову треба перемішати.

Одну половину панірувальних сухарів відсипте в тарілку, а другу додайте до фаршу і перемішайте.

Сир треба нарізати у вигляді квадратних брусків і обваляти в сухарях.

Візьміть невелику частину м’ясного фаршу. Зробіть з нього корж. В його центр покладіть твердий сир і загорніть фарш з боків. Зараз треба з’єднати два шматки бекону і в них загорнути котлету з м’ясного фаршу. Перекладіть цю заготовку на велику тарілку. І ще слід рулети промазати збитим жовтком.

Підготовлені до випічки рулетики поставте в духову піч. Вона повинна бути нагріта до 180 град. Випікайте півгодини. Потім залишається тільки дістати рулети з духовки і подати на стіл.

Їжте із задоволенням!