Рулетики з лаваша з куркою і сиром

Готуємо смачні рулетики з лаваша з куркою і сиром. Страва виходить дуже ніжною, просто тане в роті. Обов’язково візьміть даний рецепт собі на замітку, він точно урізноманітнить ваше звичне меню своєю оригінальністю, привабливим зовнішнім виглядом і прекрасним смаком.

Інгредієнти:

• Лаваш тонкий – 3 шт
  • Куряче філе – 300-350 г
  • Плавлений сирок – 2 шт
  • Сметана – 5-6 ст.л
  • Гірчиця – 1 ч.л
  • Яйце куряче – 2 шт
  • Соняшникова олія для смаження – 3-5 ст.л
  • Сіль за смаком
  • Чорний мелений перець – за смаком
  • Суміш спецій

1. Заздалегідь відваріть куряче філе в підсоленій воді до готовності. При бажанні в бульйон можна додати спеції – лавровий лист і перець горошком для аромату. Відварене м’ясо повністю охолодіть, перекрутіть через м’ясорубку, застосовуючи насадку з невеликими отворами. М’які сирки натріть на дрібній тертці, додайте до м’ясної маси.

2. Окремо змішайте сметану і гірчицю, всипте спеції за смаком. Сметану можна замінити на майонез. Соус вилийте на фарш і сирки.

3. Суміш ретельно перемішайте до однорідності. Якщо маса вийде дуже густою, додайте ще сметани.

Рулетики з лаваша з куркою і сиром

4. Один лист лаваша покладіть на рівну поверхню, зверху по всьому периметру нанесіть курячу намазки, використовуючи тільки половину від загальної кількості.

Рулетики з лаваша з куркою і сиром

5. Зверху покладіть другий лист лаваша, добре притисніть його руками. Зверху змастіть лаваш начинкою яка залишилася.

Рулетики з лаваша з куркою і сиром

6. Далі укладіть третій лист лаваша. Всі три листа разом скрутіть в щільний рулет. Дайте йому постояти 15 хвилин, щоб начинка вбралася в лаваші, так вони стануть м’якше і будуть легше нарізатися.

Рулетики з лаваша з куркою і сиром

7. Через деякий час рулет наріжте на поперечні шматки товщиною 3-4 см.

Рулетики з лаваша з куркою і сиром

8. У глибоку ємність розбийте 2 яйця, розколотіть їх виделкою. Кожну заготовку опустіть в яєчну суміш, перевертаючи з боку в бік.

Рулетики з лаваша з куркою і сиром

9. Заздалегідь розігрійте сковорідку, влийте невелику кількість мастила. У гарячу олію опустіть лаваш в яйці розрізом вниз. Смажте вироби з двох сторін на середньому вогні до придбання засмаженої скоринки на їх поверхні.

Рулетики з лаваша з куркою і сиром

10. Страву подайте на стіл в теплому вигляді. Смачного!