Рулет «Виручайка»: разом з випічкою та збиранням готую не більше 20 хвилин

Як приготувати швидкий рулет за 20 хвилин. Інгредієнти цілком звичайні і найчастіше є на кухні. Про запас тримаю кілька банок згущеного молока, саме воно складає основу для тіста. Для змащування коржа використовую традиційний крем із жирної сметани та цукрової пудри. Щоб рулет не вийшов занадто нудотним, покладіть у крем трохи лимонної кислоти. Нічого надприродного, але виходить надзвичайно смачно!

• Згущене молоко – 370 г
  • Яйце – 1 шт.
  • Соняшникова олія – 3 ст. л.
  • Пшеничне борошно – 130 г
  • Розпушувач – 1 ч. л.
  • Сіль – 0,25 ч. л.
  • Сметана – 180 г
  • Цукрова пудра – 2 ст. л.
  • Лимонна кислота – 0,3 ч. л.
  • Ванілін – за смаком

Перелийте згущене молоко в миску, додайте яйце, сіль, олію і ванілін, добре перемішайте віночком. Змішайте борошно з розпушувачем, просійте та введіть у тісто. Доведіть масу до однорідності.

Рулет «Виручайка»: разом з випічкою та збиранням готую не більше 20 хвилин

Застеліть стандартний лист для духовки пергаментним папером (звичайну потрібно змастити маслом) і викладіть тісто рівним шаром. Випікати 10-12 хвилин при температурі 180 градусів.

Рулет «Виручайка»: разом з випічкою та збиранням готую не більше 20 хвилин

Поки гарячий корж, згорніть його в рулет разом з папером і залиште охолоджуватися. У цей час приготуйте крем. Збийте домашню сметану разом із цукровою пудрою та лимонною кислотою. Якщо сметана магазинна (не менше 20%) просто перемішайте віночком.

Рулет «Виручайка»: разом з випічкою та збиранням готую не більше 20 хвилин

Зніміть папір з коржа, відріжте краї, вони підуть на посипання. Змастіть пласт кремом, залишивши трохи верхи. Згорніть рулет.

Рулет «Виручайка»: разом з випічкою та збиранням готую не більше 20 хвилин

Кремом, що залишився, змастіть верх і боки рулету. Подрібніть обрізки коржа в крихту та посипте випічку. Прикрасьте горіхами до смаку. Дайте просочитися щонайменше 15 хвилин.

Рулет «Виручайка»: разом з випічкою та збиранням готую не більше 20 хвилин

Якщо готуєте не поспіхом, тоді залиште рулет зі сметанним кремом на кілька годин. Він стане ще ніжнішим. Я іноді додатково просочую корж лікером чи коньяком. Виходить ароматно. Але якщо планую пригощати дорослих. Для дитячого столу можна використати сироп. Обов’язково спробуйте цей рулет нашвидкуруч!