Розповідаю, як прибрати неприємний запах з мультиварки

Господині все частіше вдаються до допомоги технологій, коли готують улюблені страви. За допомогою мультиварки можна швидко і смачно приготувати їжу, але що робити, якщо з’явився неприємний запах?

У статті розглянемо: що можна зробити, якщо ви відчули запах пластмаси з нової мультиварки, я приведу поради по очищенню техніки після приготування їжі, а так само дам загальні рекомендації по догляду за головною помічницею багатьох господинь – мультиваркою.

Запах в новій техніці

Нова мультиварка може володіти запахом гуми, металу і пластмаси. Багато господинь відмивають всі деталі приладу зі спеціальними засобами, але навіть після цього запах не зникає. Я пропоную зробити наступне: налийте в чашу мультиварки трохи води і покладіть туди часточку лимона, прокип’ятіть воду протягом 20-30 хв., після цього неприємний аромат покине новий прилад.

«Все було добре, але після тривалого користування, з’явився стійкий неприємний запах»

На жаль, багато господинь відзначають, що після багаторазового використання мультиварки, запах від приготування їжі йде не завжди, а передається новій страві. Справа в гумці, яка створює вакуум після закриття кришки мультиварки, вона дуже добре вбирає запахи, тому я раджу протирати кришку мультиварки після кожного використання, щоб уникнути неприємного запаху в подальшому. Регулярно перевіряйте ємність для збору вологи, можливо, що накопичений з часом конденсат – це причина неприємного запаху від вашого приладу.

Розповідаю, як прибрати неприємний запах з мультиварки

Загальні рекомендації по використанню

• Після того, як пролунав «заповітний сигнал», який сигналізує про те, що їжа готова – відразу перекладайте її з чаші. Не залишайте їжу в мультиварці надовго. Якщо ви все-таки плануєте залишити вечерю в мультиварці, то зніміть верхній клапан, щоб пар вільно виходив.
  • Найкраще місце для мультиварки – це місце в дальше від батареї і променів сонця, а так само, приміщення повинно добре провітрюватися.
  • Не варто використовувати чашу мультиварки як звичайну каструлю, або маринувати в ній шашлики. Використовуйте чашу тільки за своїм призначенням.
  • Зовні мультиварку зазвичай не миють, протирають вологим рушником, потім сухим, щоб не було розводів.
  • Не забувайте регулярно промивати всі деталі мультиварки.

Бажаємо успіху, дорогі читачі!