Розповідаю як мій брудний килим став як новенький після того, як я почистила його простим домашнім засобом

Тепер рецептом цього засобу я охоче ділюся зі своїми подругами та знайомими. Адже воно дійсно працює, позитивно відгукувалися всі, хто випробував цю суміш.

Килими і паласи – це важливі елементи інтер’єру, які підкреслюють стиль обстановки, і створюють затишок. У сім’ях, в яких є маленькі діти, підлоговому покриттю приділяють особливу увагу, оскільки при їх наявності знижується ризик переохолодження дітей. Крім цього вони м’які і від них тепло ногам. Але килими вимагають регулярного догляду, особливо якщо в будинку ростуть діти і є домашні тварини.

Розлитий сік, розмазаний шоколад і неприємні запахи – справа звичайна для килимів. Раніше я весь час замовляла професійну чистку і витрачала на це купу грошей, поки одного разу не вичитала в інтернеті дійсно гарний і ефективний метод усунення забруднень на килимі.

Для того, щоб почистити килим в домашніх умовах нам знадобляться такі інгредієнти:

• Гаряча вода – півлітри
  • Харчова сода – 1 столова ложка
  • Оцет – 2 столові ложки
  • Будь-який засіб для миття посуду – 1 столова ложка

Спосіб застосування:

Воду наливаємо в таз, додаємо харчову соду, оцет і засіб для миття посуду. Ретельно перемішуємо і готово. Переливаємо суміш в пляшку з пульверизатором і розпилюємо по поверхні килима, залишаємо на пару хвилин. Далі все просто. За допомогою губки і чистої води злегка протираємо килим.

Ось так швидко і просто можна очистити килим в домашніх умовах.