Розкішний рулет із картоплі з м’ясом

Для мене це якась унікальна страва: ситна, соковита, дуже красива, при цьому з абсолютно доступних продуктів. Приготувавши його у звичайний день, у мене та моєї родини автоматично створюється враження свята. На аромат цієї домашньої смакоти приходять навіть сусіди.

Увага! Для цієї страви я зазвичай беру болгарські перці в такій пропорції: 4 зелені і 1 червоний. Ви можете вибрати інші, але так виходить дуже яскраво і смачно. А ще шикарний рулет із картоплі з м’ясом стане вашою паличкою-виручалочкою, якщо треба нагодувати велику компанію.

Нам знадобиться:

• Картопля – 600 г
  • Чеддер – 200 г
  • Яйце – 2 шт.
  • Перець запашний – 4 г
  • Сіль – 8 г
  • Яловичий фарш – 400 г
  • Болгарський перець – 5 шт.
  • Цибуля – 1 шт.
  • Томатна паста – 40 г
  • Соняшникова олія – 20 мл
  • Перець чилі – 1 ч. л.
  • Вода – 200 мл
  • Часник – 3 зуб.
  • Петрушка – за смаком

Покроковий рецепт приготування:

Натріть на великій тертці сиру картоплю. Добре її видавіть, щоб не залишилося соку.

Вбийте яйця, додайте половину меленого перцю та солі.

Натріть чеддер, дрібно наріжте петрушку та відправляйте слідом до картоплі. Все перемішайте.

Покладіть на лист пергамент. Вилийте отриману картопляну суміш.

Розкішний рулет із картоплі з м'ясом

Випікайте картопляно-сирний шар у духовці при 180 градусах 20 хвилин.

Тим часом займіться овочами: болгарські перці та цибулю наріжте кубиками, часник пропустіть через прес.

Розкішний рулет із картоплі з м'ясом

Розігрійте сковороду з олією, обсмажте фарш 5 хвилин. Додайте подрібнену цибулю і тушкуйте на середньому вогні ще 5 хвилин.

Розкішний рулет із картоплі з м'ясом

Додайте до м’яса болгарський перець і готуйте разом ще пару хвилин.

Викладіть томатну пасту, всипте перець чилі і мелений перець з сіллю.

Потім влийте склянку кип’ятку і добре розмішайте майбутню начинку рулету. Дайте їй по готуватися ще пару хвилин на сковороді (поки фарш не вбере воду).

Розкішний рулет із картоплі з м'ясом

Дістаньте з духовки готовий картопляний пласт і акуратно, розрівнюючи лопаткою, викладіть на нього начинку, що вийшла.

Піднімаючи краї паперу, сформуйте рулет.

Розкішний рулет із картоплі з м'ясом

Картопляний рулет прикрасьте залишками тертого сиру та шматочками болгарського перцю.

Розкішний рулет із картоплі з м'ясом

Відправляйте страву запікатися ще на 15 хвилин при 180 градусах.

Охололий рулет з картоплі з м’ясом наріжте порційними шматочками, за бажанням прикрасьте зеленню і подавайте до столу. Я люблю їсти цю домашню смакоту із томатним соком.