Розкішна вечеря з упаковки макаронів і 1 кабачка

Які б вишукані страви я не готувала своїм школярам, татові макарони по-флотськи вони вважатимуть за краще будь-якої з них. Такої дивної любові до цього делікатесу я не розумію. До макаронів Краще вже приготувати легшу заправку. Наприклад, пасту з соусом з кабачків – абсолютно літній варіант.

Заправки на основі вершків взагалі добре поєднуються з макаронними виробами. А якщо вершки доповнити овочевою засмажкою і ароматними спеціями, це стане останнім штрихом кулінарного шедевра. Паста з соусом з кабачків сподобається тим, хто любить експериментувати на кухні.

Інгредієнти

• Кабачок – 1 шт.
  • Цибуля – 1 шт.
  • Помідор – 1 шт.
  • Часник – 2 зуб.
  • Соняшникова олія – 4 ст. л.
  • Орегано – за смаком
  • Сіль за смаком
  • Чорний перець (мелений) – за смаком
  • Вершки – 500 мл
  • Макарони – 500 г
  • Твердий сир – 100 г

Як приготувати пасту з соусом з кабачків

Олію розігрійте на сковорідці. У ній обсмажте до прозорості дрібні кубики цибулі. Через 2 хвилини до них пересипте помідор кубиками. Готуйте помішуючи 5 хвилин.

Далі пересипте в сковорідку подрібнений часник. Молодий кабачок разом з шкіркою заздалегідь натріть на грубій тертці. Залиште його на 10 хвилин, щоб той пустив сік.

Розкішна вечеря з упаковки макаронів і 1 кабачка

Відіжміть м’якоть кабачка і перемістіть в сковорідку слідом за часником. Готуйте до тих пір, поки не випарується вся рідина. Потім влийте вершки 20% жирності.

Всипте до овочів орегано і інші спеції за смаком, посоліть. Ретельно перемішайте інгредієнти і готуйте суміш на маленькому вогні близько 5 хвилин.

Розкішна вечеря з упаковки макаронів і 1 кабачка

Тим часом відваріть макарони по інструкції. Зцідіть воду, а до готових макаронів перелийте соус. Перемішайте. Готову страву розділіть на порції.

Розкішна вечеря з упаковки макаронів і 1 кабачка

Паста з соусом з кабачків подається на стіл гарячою. Прикрасьте її сиром, натертим на дрібній тертці, листочками базиліку і помідорами чері. На вигляд навіть не відрізниш від ресторанної страви, що вже говорити про смак! Кабачковий соус густий і ніжний. Це відмінне доповнення до літньої пасти. Переконайтеся самі!