Розкішна сніжинка з глітерного фоамірану, яка прикрасить вашу ялинку

Прикрашати будинок перед новим роком – велике задоволення, а ще приємніше це робити, якщо елементи декору зроблені вашими руками. З глітерного фоамірану можна зробити величезну кількість речей, у тому числі й дуже гарні сніжинки.

Для виготовлення об’ємної сніжинки для новорічного декору знадобиться глітерний фоаміран завтовшки 2 мм.

Підготуйте квадрат із довжиною сторони 6 см.

Розкішна сніжинка з глітерного фоамірану, яка прикрасить вашу ялинку

Використовуючи дерев’яну шпажку, зробіть на звороті фоамірану розмітку: проведіть одну лінію по діагоналі та зробіть відрізки по 0,5 см, не доходячи 1,5 см до краю квадрата.

Розкішна сніжинка з глітерного фоамірану, яка прикрасить вашу ялинку

Складіть квадрат навпіл блискучою стороною всередину, сформувавши трикутник.

Зробіть надрізи за розміткою, не доходячи кілька міліметрів до краю.

Розкішна сніжинка з глітерного фоамірану, яка прикрасить вашу ялинку

За допомогою гарячого клейового пістолета склеюйте протилежні смужки фоамірану. При цьому перший ряд смуг необхідно скласти лицьовою стороною назовні, а другий лицьовою стороною всередину, і так далі.

Розкішна сніжинка з глітерного фоамірану, яка прикрасить вашу ялинку

Підготуйте таким чином 6 елементів сніжинки.

Розкішна сніжинка з глітерного фоамірану, яка прикрасить вашу ялинку

Склейте елементи сніжинки один з одним за допомогою гарячого клею.

Розкішна сніжинка з глітерного фоамірану, яка прикрасить вашу ялинку

Місце з’єднання ланок оформіть за допомогою кола, вирізаного з глітерного фоамірану.

Розкішна сніжинка з глітерного фоамірану, яка прикрасить вашу ялинку

Робиться така сніжинка дуже легко, використовуючи фоаміран різних кольорів, можна зробити сніжинки різних розмірів і зібрати святкову гірлянду.