Робимо відразу 3 паштети зі звичайної скумбрії: намазка смачніша за масло підходить до будь-якого хліба

Скумбрію прийнято подавати як основну страву, але з цієї риби також виходить чудова намазка, набагато смачніша за звичайне масло. Приготувати разом буде простіше відразу три паштети зі скумбрії, вони підійдуть до будь-якого хліба, а багато хто напевно віддасть перевагу їхній ковбасі.

Для найпростішого паштету нам знадобиться 800 грамів вже обробленої на філе скумбрії, 500 мілілітрів овочевого бульйону, 1/2 чайної ложки коріандру, 6 горошин запашного перцю, 10 горошин чорного перцю, бутон гвоздики, 4 яйця, 25 г оливкової олії, чайна ложка орегано, чверть чайної ложки чорного меленого перцю.

Бульйон переливаємо на сковороду з високими бортами (можна взяти сотейник) і доводимо його до кипіння. У бульйон відразу додаємо всі вказані в інгредієнтах спеції. Після закипання кладемо в бульйон рибу та на мінімальному вогні готуємо під кришкою 25 хвилин. Потім знімаємо сковороду з вогню та повністю остуджуємо рибу в цьому ж бульйоні.

Розбираємо готову скумбрію на дрібні шматочки, без кісточок та шкіри. Перекладаємо її в глибоку миску. Туди ж додаємо зварені круто яйця, 3 зубчики часнику (краще нарізати його слайсами), трохи чорного перцю, дрібку солі, оливкову олію.

Подрібнюємо все в однорідну масу занурювальним блендером і паштет готовий.

До цієї бази достатньо буде додати лише по одному головному інгредієнту, щоб отримати різні смаки. У рецепті нижче ви знайдете паштет зі скумбрії з печерицями, вершковим сиром та огірком:

Усі паштети зручніше зробити за один раз, а потім варіювати їх при подачі до столу.

( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )