Рецепт смачних сирних пончиків з дитинства

Сирні пончики - детальний рецепт

Багато хто пам’ятає такі пончики з дитинства. Наші мами або бабусі часто готували ці смачні сирні вироби. Тим більше, що в приготуванні вони дуже прості, а продукти для них потрібні самі звичайні. Тепер ви можете приготувати пончики для своїх дітей або для себе, щоб згадати дитинство.

Вам знадобляться такі продукти:

• 300 г сиру;
  • два курячих яйця;
  • 250 г пшеничного борошна;
  • п’ять ст. л. цукру;
  • одна ч. л. 9% -ого оцту;
  • пів ч. л. соди;
  • пів ч. л. солі;
  • ванілін;

Для смаження – соняшникова олія.

Для прикраси – цукрова пудра.

Покроковий процес приготування пончиків з сиру

Яйця збийте разом з цукром до однорідної маси.

Додайте в масу сир і перебейте за допомогою блендера.

Потім всипте сіль, ванілін на свій смак. Погасіть соду оцтом і теж додайте в масу. Мішайте, поки маса не стане однорідною.

Порціями всипати борошно і замісіть тісто. Тісто перекладіть на робочу поверхню, яку перед цим присипте борошном.

Тісто розділіть на кілька шматків, які скачайте в ковбаски. Всі ковбаски поріжте на однакові по товщині шматочки. Скачайте шматочки в кульки за розміром, як грецький горіх.

Увімкніть вогонь на середню потужність, поставте на нього каструлю, налийте в неї побільше олії і добре розігрійте. Кульки повинні плавати в олії.

Опустіть пончики в олію і смажте, поки не стануть рум’яними. Викладайте їх на одноразові рушники, щоб не було зайвої олії.

Коли пончики охолонуть, обваляйте їх в пудрі або посипте нею.

Rating
( No ratings yet )