Рецепт смачної страви для вечері: все нарізав і в духовку

Якщо у вас дефіцит часу, а потрібно швиденько щось смачне зробити, то дана страва вас виручить.

• П’ять картоплин;
  • Вісім штук курячих гомілок;
  • Дві головки цибулі ріпчастої;
  • Одна морквина;
  • 400 гр. капусти;
  • Одна штука селери (якщо хочете);
  • Трохи соняшникової олії (на змазування).

Для маринаду:

• Одна чайна ложка італійських трав;
  • Одна чайна ложечка паприки;
  • Одна чайна ложечка перцю (чорного);
  • Дві столові ложки соєвого соусу;
  • Дві столові ложки олії соняшникової.

На заправку для овочів:

• Одна столова ложка сметани;
  • Також одна столова ложка томатної пасти;
  • Одна чайна ложка цукру;
  • Солі взяти згідно смаку;
  • За бажанням 3 або 5 зубчиків часнику.

1. Насамперед приготуйте маринад для курячих гомілок. Треба взяти паприки, солі, перцю (чорного), італійських трав і перемішати.

2. Все заливайте олією і соєвим соусом.

3. Зараз слід перемішати і залити цим маринадом м’ясо.

4. Кожен з шматочків добре змастіть маринадом і залиште на якийсь час.

5. Займіться овочами. Наріжте цибулю на четвертинки кілець, а морквину – у вигляді кружків.

6. Картоплю подрібніть на великі кубики, капусту – великими листами.

7. Побільше наріжте перець (болгарський), а стеблинка селери – кружками (але її можете і не класти).

8. У велику миску складіть всі порізані овочі (цибулі – лише чверть об’єму). Посоліть, поперчіть, як звикли.

8. Зробіть овочеву заправку з сметани, майонезу і томатної пасти. Все це розмішайте, покладіть чайну ложку цукру і додайте соус до овочів. Ретельно перемішайте їх з соусом.

9. Змастіть дно дека олією. На низ покладіть цибулю (подрібнену). На цю «подушку» з цибулі треба покласти куряче м’ясо.

10. Верхній шар – овочі в заправці. Якщо любите часник, то до овочів додайте його цілими зубчиками.

11. Після цього все засипте подрібненою зеленню і налийте води (дві-три ст. ложки).

12. Фольгою закрийте деко і поставте в духовку, нагріту до 180 град. Час – від 50 до 60 хв. Смачного!