Рецепт приголомшливого львівського сирника від моєї бабусі

Львівський сирник - детальний рецепт

Такі сирники готують у Львівських кав’ярнях або кафешках. Але домашня їжа завжди смачніша і не кожен день є можливість гайнути до Львова за сирником. Приготування не займе багато часу і сил. Все досить просто, але це ніяк не впливає на приголомшливий смак сирника.

Необхідні інгредієнти для приготування львівського сирника:

• 3 ст. л. сметани;
  • 4 яйця;
  • 500 г сиру (жирного, краще домашнього);
  • 130 г масла вершкового;
  • 200 г цукру;
  • 2 ст. л. какао;
  • 1 ст. л. манної крупи;
  • 30 г родзинок;
  • лимонна шкірка з одного цілого лимона;

Поетапне приготування львівського сирника

Для початку перетріть сир за допомогою сита. Якщо з’явиться волога, то відіжміть її, використовуючи марлю.

Розбийте яйця, відокремивши білки від жовтків. У жовтки всипте цукор і збийте до однорідного стану.

Після в жовток додайте лимонну кірку, родзинки, манку і масло (1 столову ложку вершкового масла залиште для помадки). Добре розмішайте.

Далі в масу додайте сир і трохи збийте міксером.

Яєчний білки теж збийте до стійкої піни і потроху додайте в сирну суміш.

У форму покладіть пергаментний папір і викладіть сирну масу.

Заздалегідь розігрійте духовку і поставте випікатися сирник. Готуйте приблизно 45-50 хвилин при 180 °. Слідкуйте за приготуванням, так як у всіх духовки різні.

В цей час займіться помадкою. Масло, що залишилося розтопіть разом з двома столовими ложками цукру на мінімальному вогні. В процесі весь час мішайте. Після всипте какао і додайте сметану. Доведіть масу до кипіння (не переставайте помішувати) і приберіть з вогню.

Гарячою помадкою полийте готовий сирник і дайте охолонути. Потім приберіть в холодильник. Чим довше, тим краще (мінімум на 3-4 години). Тільки після цього він готовий до вживання.