Рецепт ніжного дивовижного торта без випічки з чорносливом і горіхами

Торт без випічки з чорносливом і горіхами - рецепт приготування

Такий торт готується дуже швидко, максимум 30 хвилин. Однак це ніяк не позначиться на смаку. Завдяки сметанному крему, виходить ніжним, не нудотним і не сухим. Якщо у вас немає часу на приготування більш складних десертів, то цей рецепт вам точно стане в нагоді. Торт виглядає дуже презентабельно, тому підходить для святкових подій.

Щоб приготувати сметанний торт, візьміть такі продукти:

• 500 г сметани;
  • 150 г грецьких горішків;
  • 300 г цукрового печива;
  • 200 г чорносливу;
  • 100 г молока;
  • 30 г цукрової пудри;
  • 10 г ваніліну.

Як приготувати торт з горішками і чорносливом

Все печиво вмочіть в молоці. Так не потрібно буде чекати, поки тортик просочиться.

Сметану збийте з ваніліном і цукровою пудрою. Цукор в крем додавати не треба, тому що печиво і так з ним.

Викладіть перший шар печива і змастіть його приготованим кремом, а зверху викладіть шар з подрібнених горішків.

Попередньо вимийте чорнослив і якщо він сухуватий, то залийте його кип’ятком на 10-15 хвилин, а потім нехай обсохне. Потім дуже дрібно наріжте і викладіть наступним шаром.

Продовжуйте викладати тортик в цьому ж порядку. Саму верхівку змастіть кремом.

Прикрасьте торт на свій смак.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )