Рецепт яскравого та святкового салату замість набридлих страв

Яскравий святковий салат - детальний рецепт

Цей салат справжня знахідка для тих, кому набридли олів’є, крабовий салат і шуба. Принцип приготування у нього простий, головне правильно приготувати курячу печінку, щоб вона не вийшла сухою. Також з цим салатом ви зможете заощадити гроші. Але не переживайте, закуска вийде неймовірно смачною, яскравою і затребуваною у гостей.

Для приготування салату візьміть такі інгредієнти:

• 350-400 г курячої печінки;
  • 3 курячих яйця;
  • 1 цибулина;
  • 3 солоних огірочка;
  • 1 морквина;
  • 100 г будь-якого твердого сиру;
  • 4 листи салату;
  • 3 зубчики часнику;
  • маленький пучок кропу;
  • 3 ст. л. олії соняшникової;
  • майонез;
  • сіль в залежності від смаку.

Спосіб приготування салату

Для початку потрібно зварити печінку в трохи солоній воді. Дістаньте її з води і дайте час, щоб охолодитися.

Яйця відваріть і натріть. Також натріть солоні огірочки і твердий сир. Все натираємо в окремі миски.

Корисна порада: коли будете варити яйця, трохи посоліть воду. Це допоможе з легкістю очистити яйця від шкаралупи.

Далі займіться цибулею і морквою. Очистіть їх і помийте. Цибулину дрібно поріжте, а морквину натріть. Потім розігрійте сковорідку з олією і обсмажте спочатку цибулю, а потім додайте моркву і тушкуйте до тих пір, поки овочі не стануть м’якими.

Дрібно поріжте часник або видавіть його за допомогою преса в овочі. Все добре перемішайте і обсмажуйте ще хвилинку. Готові овочі перекладіть в ємність.

Готову печінку поріжте продовгуватими тоненькими шматочками.

Для салату знадобиться кругла плоска тарілка. На саме дно посуду викладіть миті і сухі листочки салату. Трохи змастіть їх майонезом.

Зверху викладіть печінку (це буде перший шар, якщо не брати до уваги листя салату), зробіть сітку з майонезу і посоліть.

Рецепт яскравого та святкового салату замість набридлих страв

Потім викладіть інші шари в такій послідовності: 2 шар – огірочки, 3 шар – смажену цибулю з морквою + сітка з майонезу, 4 шар – яйця + майонез (можна ще трошки посолити, якщо хочете), 5 шар – присипте сиром.

Рецепт яскравого та святкового салату замість набридлих страв

Корисна порада: щоб салат був смачніший і корисніший, використовуйте майонез, приготований власноруч.

Рецепт яскравого та святкового салату замість набридлих страв

Поставте салатик в холодильник на деякий час, щоб він добре просочився.

Перед тим, як подавати на стіл, викладіть красиво зверху гілочки зелені.

Rating
( No ratings yet )