Пиріг з капустою в духовці – швидко, просто та дуже смачно

Смачна і проста задумка для вечері – мій капустяний пиріг!

• Чотири яйця курячих;
  • Сметана – 0,5 склянки;
  • Борошно – чверть склянки;
  • Розпушувач – половина чайної ложки;
  • Кукурудзяний крохмаль – ½ ч. ложки;
  • Капуста – 0, 5 кг;
  • Сіль – півтори чайної ложки;
  • Один пучок зеленої цибулі;
  • Сир – 100 грам.

1. Починайте, взявши капусту. Її треба нашаткувати досить дрібними пластами. Це зробіть, взявши ніж або спеціальну шатківницю. Перекладіть подрібнену капусту в глибоку миску. Додати солі і сильно долонями помніть капусту (протягом декількох хвилин). Тоді вона стане м’якшою і пустить сік. Також у глибоку ємність розбийте чотири яйця, кладіть сметани. Її можете замінити йогуртом чи кефіром. Але в цьому варіанті борошна потрібно більше.

2. Покладіть солі, меленого чорного перцю і ретельно віночком або вилкою розмішайте, щоб вийшла однорідна маса. Коли сметана та яйця будуть добре перемішані, висипайте борошна та трішки розпушувача. Знову все це розмішайте. Зручніше це робити, взявши віночок. Буде швидко і без грудочок. До речі, дуже сильно збивати не варто. Достатньо просто отримати однорідну консистенцію.

3. Також важливий і пучок зеленої цибулі. Я завжди його кладу в пиріг із капустою.

4. Зараз треба нарізати його досить дрібно та висипати у миску з іншими продуктами.

5. Добре все потрібно розмішати – і заливка для пирога готова. Візьміть підходящу для випікання форму і покладіть у неї соковиту, покришену капусту. Розподіліть так, щоб утворився рівний шар.

6. Тепер візьміть готову заливку і вилийте її на капусту рівномірно розподіливши по поверхні.

7. Рясно насипте зверху сир, який подрібнений на великій терці. І пам’ятайте: чим більше цього дрібного сиру, тим смачнішим буде пиріг.

8. На цьому підготовчу частину закінчено. Виставіть температуру 180 град. Час випікання – 40 чи 50 хв. Однак фактичний час випікання залежатиме від висоти та діаметра вашої форми. Тож орієнтуйтеся на неї.

Такий пиріг – чудова ідея на обід чи вечерю. Усі будуть ситі та задоволені.