Пшоняна каша з яйцем пашот: як приготувати смачний сніданок із пшонки

Шеф-кухар ділиться своїм улюбленим рецептом сніданку. У його виконанні крупа перетворюється на вишукану страву. Вся справа навіть не в техніці приготування, а в добавках. Варто лише включити до рецепту яйця з моцарелою, і він заграє новими фарбами.

• Пшоняні пластівці – 50 г
  • Вершкове масло – 1 ст. л.
  • Паприка – за смаком
  • Твердий сир – 30 г
  • Сіль за смаком
  • Чорний перець (мелений) – за смаком
  • Вершки – 150 мл
  • Цукор – 1 ч. л.
  • Вода – 300 мл
  • Оцет – 1 ст. л.
  • Моцарелла – 150 г

Приготуйте яйця пашот: до каструлі, повної води, додайте оцет і залиште нагріватися на маленькому вогні. Для вдалого яйця пашот бажано спочатку вилити в ситечко і дати стекти зайвій рідині. Потім акуратно покладіть його в воду, яка закипає, і варіть 3 хвилини. Дістаньте і відразу перекладіть у холодну воду. Повторіть із другим яйцем.

Пшоняна каша з яйцем пашот: як приготувати смачний сніданок із пшонки

Кашу всипте в каструлю, додайте вершки (23%) та воду (близько 300 мл). Додайте сіль та цукор. Густоту каші регулюйте на свій розсуд, головне, щоб пластівці не були жорсткими. Додайте вершкове масло і перемішайте.

Пшоняна каша з яйцем пашот: як приготувати смачний сніданок із пшонки

Моцарелу наріжте кубиками. Половину з них викладіть на дно тарілки та залийте гарячою кашею. Потім ще один шар моцарели та шар каші. Сир почне плавитись від високої температури.

Пшоняна каша з яйцем пашот: як приготувати смачний сніданок із пшонки

Останній штрих: викладіть яйця пашот зверху і зверху натріть шматочок ароматного твердого сиру. Присипте паприкою та подавайте кашу до столу.

Пшоняна каша з яйцем пашот: як приготувати смачний сніданок із пшонки

Так само, як і вівсянку, пшонку заготовляють у вигляді пластівців для швидкого приготування. Але якщо у вас під рукою тільки цілісна крупа, нічого страшного! Знадобиться трохи більше часу на варіння, але результат вийде анітрохи не гірше. Головне — не пошкодувати вершків та сиру, які додадуть каші майже кремовий смак. Смачного!