Прикраси для паски більше не купую. Роблю сама із доступних інгредієнтів

Оригінальні прикраси для паски можна зробити своїми руками із 4 доступних інгредієнтів. Це красиво, смачно та святково!

Складові:

• цукрова пудра;
  • вода;
  • крохмаль;
  • маршмелоу.

На 3 частини цукрової пудри візьміть 1 частину крохмалю, змішайте. Далі візьміть маршмелоу. Якщо вони кольорові, додатково ніяких барвників використовувати не треба. Розділіть маршмелоу за кольорами ножицями.

Прикраси для паски більше не купую. Роблю сама із доступних інгредієнтів

До маршмелоу одного кольору додайте 1 ложку води і відправте в мікрохвильову піч на 20 секунд. Розтопити маршмелоу можна також на водяній лазні. Висипте крохмаль із цукровою пудрою на робочий стіл, перекладіть туди розтоплене маршмелоу. Замішуйте, як тісто, поки маса не перестане липнути до рук і стане м’якою, як пластилін. Готову мастику перекладіть у пакет, щоб вона не висохла завчасно.

Прикраси для паски більше не купую. Роблю сама із доступних інгредієнтів

Повторіть те саме з іншими квітами маршмелоу. У пакеті (у холодильнику) вони можуть зберігатись до 2 місяців.

Прикраси для паски більше не купую. Роблю сама із доступних інгредієнтів

Для того щоб зробити трояндочки з такої мастики, вам знадобиться качалка та склянка (чарка). Шматок мастики розкачайте в тонкий пласт, припудрюючи стіл крохмалем із цукровою пудрою. Виріжте півкола.

Прикраси для паски більше не купую. Роблю сама із доступних інгредієнтів

Перший пелюстка (півколо) згорніть у трубочку, злегка відгинаючи краї. Інші пелюстки оберніть навколо першої трубочки, роблячи об’ємну троянду.

Прикраси для паски більше не купую. Роблю сама із доступних інгредієнтів

Інші квіти або пелюстки можна зробити готовими формами або акуратно вирізати ножем, також можна вирізати зелені листочки. Можна комбінувати кольори між собою – так вийде навіть цікавіше. Дайте мастиці трохи підсохнути та декоруйте нею паски, кекси, торти!

Прикраси для паски більше не купую. Роблю сама із доступних інгредієнтів

( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )