Приклад, який вирішують першокласники у Японії. Перевіримо, розумніші Ви за них чи ні?

Програма навчання в школі не така проста, як може спочатку здатися дорослій людині. Саме тому часом люди з вищою освітою впадають у ступор, бачачи математичні приклади у шкільних підручниках. А от школярі без проблем вирішують поставлені перед ними завдання.

Приклад, який ми сьогодні вам підготували, викликав фурор серед користувачів інтернету в Японії. Батько школяра був вражений тим, які складні приклади задають його синові. І запропонував підписникам написати свої варіанти рішення.

Нам стало цікаво, а наші люди зможуть правильно розв’язати такий приклад.

Як завжди, ми не залишимо вас без правильної відповіді. Адже буде не зайвим перевірити ще раз себе.

Головною проблемою в даному прикладі є наявність дробу. Саме ця дія згідно з правилами виконується першою.

Щоб розділити число на дріб, потрібно поміняти місцями чисельник і знаменник і зробити множення. Ну, а далі приклад вирішується як завжди.

9-3×3+1=9-9+1=1

Ось такий приклад. Впоралися?