Приготувала смачний сніданок для дітей «Ведмедиків під ковдрою» – всі в захваті: тепер мене завжди просять зробити

Ваші діти не люблять сніданок? Це можна виправити. Пропоную простий рецепт гарної і смачної страви, від якої ніхто не відмовиться.

Коли я вперше приготувала милих рисових ведмедиків, то їх з’їли за кілька хвилин. Тепер завжди роблю побільше смачного сніданку. Його обожнюють не тільки діти, а й дорослі.

Порадуйте своїх близьких ефектним і простим частуванням.

Отже, нам знадобиться:

• курячі яйця – для омлету;
  • молоко – для омлету;
  • сіль за смаком;
  • бурий рис – для створення ведмедиків;
  • сир – для прикраси;
  • маслини – для прикраси.

Процес приготування смачного і красивого сніданку для дітей

Підготуємо всі необхідні інгредієнти.

Відваримо бурий (коричневий) рис.

Зробимо класичний омлет, він повинен бути досить тонким.

Тепер сформуємо ведмедиків.

Приготувала смачний сніданок для дітей «Ведмедиків під ковдрою» - всі в захваті: тепер мене завжди просять зробити

На плоску тарілку викласти рис. Зробимо з нього голову, лапи і тулуб ведмежат. Якщо ваші діти люблять сосиски, то тулуб можна зробити з них.

Звернемо омлет у вигляді ковдр і подушок. Накриємо ведмедиків.

Виріжемо з маслин і сиру невеликі смужки. З них зробимо оченята, вушка і носик.

Дивовижний сніданок готовий.

Все залежить тільки від вашої фантазії. Наприклад, ковдри можна зробити з млинців.

Залучіть до створення сніданку дітей, вони ще охочіше з’їдять оригінальну страву, зроблену своїми руками. Приємного вам апетиту!

Rating
( No ratings yet )