Приголомшливий рецепт салату «Жіноча слабкість»

Салат «Жіноча слабкість» - рецепт приготування

Такий салат виходить легким, свіжим і дуже-дуже смачним.

Вам знадобляться такі продукти:

• Червона риба (слабосолона) – 200 г;
  • Сир плавлений – три штуки;
  • Яйця курячі – три штуки;
  • Свіжий огірочок – одна штука;
  • Майонез – 150 г;
  • Сіль і перець на ваш смак.

Покроковий процес приготування вишуканого салату з червоною рибою

Покладіть сирок в морозилку, щоб він під морозився, а потім натріть за допомогою терки.

Візьміть плоску тарілку, на неї поставте кільце від форми для випічки, яка відкривається, і викладіть рівномірним шаром половину сиру. Намалюйте на ньому сітку з майонезу.

Огірочок порізати тоненькою соломкою. Якщо в ньому багато соку, то покладіть його спочатку в друшляк. Після викладіть половину огірка на сир. Покрийте білим соусом, посоліть і поперчіть.

Яйця зваріть, охолодіть, зніміть з них шкаралупу і грубо натріть. Зробіть з них третій шар і теж покрийте майонезом.

Потім викладіть решту огірка, зробіть сітку з білого соусу. Тепер черга сиру і знову майонез.

Червону рибу поріжте на маленькі шматочки і зробіть з неї останній шар, а на ній тоненьку майонезну сітку.

Відрийте кільце і приберіть його. Можете подавати.

Rating
( No ratings yet )