Простий салат із копченою ковбасою та морквою «Буковина»

Ви можете використовувати будь-яку копчену або сирокопчену ковбасу. Головне, щоб вона була гарної якості. Для соковитості я додаю солодкий перець. Раджу вибирати м’ясисті сорти, як, наприклад, болгарський. У ньому і криється особливість салату «Буковина». Спробуйте і ви не пошкодуєте.

• Ковбаса копчена – 200 г
  • Картопля – 3 шт.
  • Морква – 2 шт.
  • Горошок – 150 г
  • Зелена цибуля – 1 пуч.
  • Болгарський перець – 1 шт.
  • Майонез – за смаком

Відваріть картоплю та моркву невеликого розміру. Остудіть і очистіть. Наріжте дрібними кубиками.

Помийте перець і видаліть насінник. Також наріжте маленькими шматочками. Такого ж розміру кубиками наріжте ковбасу. Подрібніть невеликий пучок цибулі.

Змішайте підготовлені інгредієнти, додайте горошок та заправте майонезом. Перемішайте і приберіть в холодильник на годину.

Простий салат із копченою ковбасою та морквою «Буковина»

Викладіть апетитний салат у гарний салатник і подавайте до столу. Багато хто скаже, що замінити ним олів’є на новорічні свята не вдасться. А навіщо? Поставте поряд і насолоджуйтеся відразу двома. Я на цей Новий рік та інші урочисті приводи взагалі планую експериментувати. Чого і Вам бажаю!