Простий рецепт торта «Три склянки»

Щоб спекти цей чудовий тортик «Три склянки», вам знадобиться самий звичайний стакан ємністю в 200 грам і трошки любові. Десерт стане надзвичайно смачний і ароматний завдяки дуже ніжному сметанному крему. А готувати – взагалі швидко.

Запасіться такими продуктами:

Для того, щоб замісити тісто

• Один стакан кефіру;
  • Також один стакан цукрового піску;
  • Одне яйце;
  • 1 стакан – борошно;
  • Соди – 1 чайну ложку;
  • Сіль – одна дрібка;
  • Соняшникова олія – 3 ст. л .;
  • 1 ст. л. – какао порошок;
  • Вершкове масло – шматочок (для форми).

На крем

• 400 грам – сметана (густа);
  • 4 ст. л. – пудра (цукрова).

Поетапний рецепт приготування:

1. Розбийте яйце в миску, покладіть цукор, сіль і сильно перемішайте.

2. Додайте соняшникової олії і знову перемішайте.

3. В інший посуд треба налити кефіру (один стакан), покласти соду і знову перемішувати.

4. Як тільки побачите бульбашки, треба кефір вилити в суміш з яйцем і за допомогою віночка перемішати всі складові.

5. У нову гущу просійте стакан борошна і одну столову ложку какао-порошку.

6. Перемішайте так, щоб зникли грудки.

7. Форму для випікання треба застелити пергаментом і змастити краї формочки шматком вершкового масла. Потім виливайте сюди шоколадну суміш.

8. На 40 або 45 хв. поставте форму на випікання торта в духовій шафі при 180 градусах.

9. Коли корж спечеться, його треба дістати і поставити для охолодження.

10. Зараз займіться кремом. У мисочку малих розмірів потрібно покласти густу сметану і цукрову пудру.

11. Все ретельно перемішайте. І крем буде готовий.

12. У коржа, який спікся, слід відрізати невелику частину верхівки, за допомогою блендера її сильно скришити.

13. Розріжте корж на дві однакові частини.

14. Кремом добре промастіть одну половинку.

15. Зверху викладіть другу частину коржа і кремом треба змастіть весь торт, не забуваючи про боки.

16. Тепер зверху посипте дрібною крихтою і віднесіть тортик на полицю холодильника. Там він за кілька годин добре просочиться. Смачного!