Просте сирне печиво «Хризантеми»

Мої діти і я із задоволенням їмо сир. Іноді я переоцінюю наші можливості та купую надто багато. У такі дні, щоб продукт не зіпсувався, печу з нього просте сирне печиво. Виходить дуже смачно. Але головною особливістю випічки все ж таки вважаю її форму. Десерт нагадує квіти, тому ми називаємо його “Хризантеми”.

Люблю готувати це печиво взимку, коли чекаєш перших весняних квітів. Милі бутони з сирного тіста відразу роблять атмосферу теплішою. Що вже казати про запаморочливий аромат випічки. Моя старша любить відривати по пелюстці, гадаючи, як на ромашці. Але ці квіти мають величезну перевагу – їх можна з’їсти.

• Пшеничне борошно – 250 г
  • Цукор – 100 г
  • Вершкове масло – 100 г
  • Сир домашній – 300 г
  • Розпушувач – 1 ч. л.
  • Ванільний цукор – 8 г
  • Сіль – 1 дрібка.

У глибокій мисці з’єднайте сир, звичайний і ванільний цукор, розм’якшене вершкове масло та сіль. Трохи перемішайте ложкою, потім збийте блендером.

Просте сирне печиво «Хризантеми»

Просійте борошно з розпушувачем та поступово введіть у сирну масу. У вас має вийти м’яке тісто. Борошна може знадобитися трохи більше чи менше.

Просте сирне печиво «Хризантеми»

Розділіть тісто на 20 частин і скачайте кожну в кульку. З цих кульок сформуйте джгути і розкачайте качалкою в довгастий шар. Складіть навпіл уздовж, злегка притисніть.

Просте сирне печиво «Хризантеми»

Зробіть надрізи вздовж довгої сторони, не доходячи до протилежного краю. Згорніть смужку так, щоб вийшла квітка. Акуратно розрівняйте пелюстки.

Просте сирне печиво «Хризантеми»

Викладіть заготовки на лист, застелений пекарським папером. Розігрійте духовку до температури 180 градусів та випікайте печиво протягом 15–20 хвилин.

Просте сирне печиво «Хризантеми»

Тільки подивіться, яке ошатне печиво у нас вийшло. Не забудьте посипати цукровою пудрою.