Про цей метод прання знають одиниці. Білизна стане як нова, а ви заощадите гроші

Щоб якість прання радувало – необхідно знайти відмінний засіб для прання. Якщо ви будете використовувати цей простий інгредієнт, то це заощадить не тільки нерви, а й гроші. Просто влийте його в пральну машинку, і відразу все зрозумієте!

А засіб це – білий винний оцет!

Перед пранням вилийте півсклянки в барабан, на білизну. Це підвищить ефективність прального порошку, яскравість тканини збережеться і зменшиться піноутворення, яке іноді залишає сліди на темних речах.

Додайте трохи “кислинки” в відділення для кондиціонера. Це буде той же ефект.

Кислота допоможе позбавити від плям білий одяг. У таз з гарячою водою і пів склянкою оцту покладіть одяг з плямами. Залиште на всю ніч, а потім виперіть звичайним пранням. Ще можна налити трохи чистого оцту прямо на пляму і швидко потерти.

Буває, що після прання порошок залишає розводи, тому що погано виполіскується, особливо якщо використовується не рідкий засіб. Додайте півсклянки оцту при полосканні і такої проблеми більше не буде.

Може це звучить дивно, але оцет допомагає дезодорувати речі і нейтралізує неприємний запах.

Іноді з тканини дуже складно прибрати волосся або шерсть тварин. І тут вас врятує оцет. Додайте трохи під час прання, і можете бути впевнені в чистоті!

Деякі тканини електризуються. Вмішайте в таз з білизною 6 столових ложок оцту і дайте постояти півгодини. Проблему вирішено.

І ще одна важлива деталь: оцет заодно допоможе очистити вашу машинку від накипу без використання додаткових засобів.