Правильний спосіб фарбування писанок цибулевим лушпинням

Фарбування писанок, правильний метод

Наближається світле свято Великдень, і ми вирішили вам розповісти про те, як правильно пофарбувати яйця всім знайомим методом. Ви вирішите, що прекрасно знаєте, як це зробити, але не поспішайте з висновками. Насправді не все так просто, як здається на перший погляд. Щоб отримати насичений і стійкий червоний відтінок, потрібно трохи більше, ніж цибульне лушпиння.

Для фарбування яєць вам знадобляться наступні продукти:

• один кг цибулі;
  • одна ч. л. оцту;
  • 5 г солі;
  • дві літри води;
  • кінза – для прикраси;
  • олія соняшникова;
  • капронові панчохи.

Процес фарбування яєць

Зніміть з цибулі лушпиння, покладіть в глибоку ємність і помніть його.

Потім залийте водою, всипте сіль, влийте оцет і поставте варитися на пів години.

Вимкніть вогонь і опустіть в натуральну фарбу яйця. Тримайте їх 30 хвилин.

Зніміть з цибулі лушпиння, покладіть в глибоку ємність і помнете її.

Вимкніть вогонь і опустіть в натуральну фарбу яйця. Тримайте їх 30 хвилин.

А щоб зробити цікавий візерунок, перед тим, як опускати яйця у фарбу, приліпіть до них листочок кінзи і натягніть шматочок панчохи, щоб лист не відпав. А олію використовуйте для глянцю. Яйця вийдуть тоді дуже красивими і оригінальними.

Rating
( No ratings yet )