Повітряні трубочки з листкового тіста з ніжним і смачним кремом

Трубочки готуються просто і швидко. Вони виходять ніжними і смачними.

Для приготування нам знадобиться:

• 500 грамів листкового тіста.

Для крему:

• 500 мл молока;
  • 3 столові ложки манної крупи;
  • 100 грамів вершкового масла;
  • 150 грамів цукру;
  • сік одного лимона.

Покроковий процес приготування

Спочатку необхідно довести до кипіння молоко, додати манну крупу, готувати, регулярно розмішуючи, на це піде близько 15 хвилин. Приберіть з плити і охолодіть.

Потім в охололу манну кашу додайте сік лимона і масло з цукром, збийте з допомогою міксера близько 3 хвилин. Крем приберіть в холодильник на годинку.

Тісто розкотити в прямокутний пласт, товщина якого близько 5 мм, наріжте на смужки, ширина яких близько 2 см.

Смужки потрібно прикріпити до вузького кінця конусної трубочки, яку потрібно зробити з цупкого паперу, загорнути у вигляді спіралі.

Далі необхідно деко скропити прохолодною водою, помістити трубочки. Випікайте в духовці близько 15 хвилин, заздалегідь розігрівши до 200 градусів. Потім охолодіть трубочки, приберіть папір, наповніть кремом.

Rating
( No ratings yet )