Повітряні сирні завитки: в будинку стоїть запаморочливий аромат!

Завитки подобаються і дорослим, і дітям. А якщо покласти туди побільше сиру, захоплення всіх рідних забезпечено!

За цим рецептом готувати випічку не так вже і складно, а от їсти — це справжнє задоволення.

ІНГРЕДІЄНТИ

ТІСТО
  • Борошно пшеничне – 350 г
  • Дріжджі (сухі) – 3 г
  • Молоко – 100 г
  • Цукор – 50 г
  • Маргарин вершковий – 50 г (можна замінити маслом)
  • Сметана 20% – 70 г
  • Сіль – дрібка

НАЧИНКА

• Сир напівжирний – 0.5 кг
  • Цукор – 100 г
  • Яйце куряче – 1 шт.
  • СОУС
  • Сметана 20% – 200 г
  • Цукор – 1 ст. л.

ПРИГОТУВАННЯ:

1. Розчиніть дріжджі в теплому молоці з половиною чайної ложки цукру. Додайте 3 ч.л. борошна та ретельно перемішайте. Така суміш має постояти 30 хвилин в теплому місці.

Повітряні сирні завитки: в будинку стоїть запаморочливий аромат!

2. Просіяне борошно змішайте з сіллю і цукром та додайте маргарин кімнатної температури і сметану. Всі інгредієнти необхідно перетерти, щоб утворилася велика крихта. Долийте до неї зверху дріжджову закваску. Починайте місити тісто.

Повітряні сирні завитки: в будинку стоїть запаморочливий аромат!

3. Це тісто має постояти ще 15 хвилин.

Повітряні сирні завитки: в будинку стоїть запаморочливий аромат!

4. Після цього часу знову замісіть тісто, щоб воно було гладким та середньої консистенції. Після цього поставте в тепле місце, щоб воно підросло.

Повітряні сирні завитки: в будинку стоїть запаморочливий аромат!

5. Начинка: мелений сир змішайте з цукром і яйцем, щоб утворилася однорідна маса. Закрийте суміш харчовою плівкою і залишіть на столі при кімнатній температурі, поки займаєтеся тістом.

Повітряні сирні завитки: в будинку стоїть запаморочливий аромат!

6. З тіста розкатайте прямокутник, товщина якого становить 1 см. Гарно накладіть сирну масу, а потім начинку, загорніть тісто в нещільний рулет.

Наріжте його на шматочки бажаної товщини.

Повітряні сирні завитки: в будинку стоїть запаморочливий аромат!

7. Застеліть деко пергаментним папером та викладіть сирні завитки. Накрийте їх полотном і залишіть на 40 хвилин для того, щоб трохи підросли.

Поверхню завитків змастіть збитим яйцем.

Повітряні сирні завитки: в будинку стоїть запаморочливий аромат!

8. Розігрійте духовку до 200 градусів та випікайте до появи рум’яної скоринки при температурі 180 градусів.

Повітряні сирні завитки: в будинку стоїть запаморочливий аромат!

9. Сметану ретельно змішайте з цукром та змастіть цим соусом завитки після випікання.

Повітряні сирні завитки: в будинку стоїть запаморочливий аромат!

10. Завитки готові. Смачного!