Потрібно всього три інгредієнта і 5 кроків, щоб позбутися від старого жиру на сковорідці і каструлях

Існує два основних правила чистоти: правильно підбирати миючі засоби і проводити регулярне очищення.

Тримати каструлі в чистоті завжди не вийде навіть у самих педантичних господарок: то молоко втече, то суп проллється, а часу, щоб відразу ліквідувати наслідки, може не бути. Отже, як можна позбутися від старого жиру на каструлях і сковорідках всього за 5 кроків?

Для позбавлення від старого жиру на сковорідці і каструлях вам знадобляться всього лише три основних інгредієнта:

• 50 грам харчової соди;
  • 50 грам клею ПВА;
  • 50 грам гірчичного порошку.

Пропорція вказана для очищення маленької каструльки.

Перед тим як приступити до процедури, обов’язково надіньте господарські рукавички для того, щоб захистити свою шкіру від впливу агресивних хімікатів.

Налийте у велику каструлю або в металеве відро воду і доведіть її до кипіння. Врахуйте, що каструля або відро повинні бути таких розмірів, щоб в них поміщався посуд, який потрібно очистити.

Після того як вода закипить, покладіть в неї всі інгредієнти і повторно доведіть суміш до кипіння.

Не вимикаючи плиту, помістіть весь брудний посуд в цю рідину і залиште її кип’ятити на 20-30 хвилин. Якщо у каструлі або сковорідці є пластикова ручка, то обов’язково відкрутіть її.

Після того як посуд прокипить 20-30 хвилин, надіньте термостійкі рукавички і за допомогою металевої губки приберіть весь жир.

Само собою, чим менш забруднений посуд, тим менше її потрібно варити в цій суміші. І зверніть увагу на те, що під час варіння кришка повинна бути закрита, щоб вам не довелося дихати хімікатами.