Посадіть ці сидерати після збору врожаю цибулі і часнику. Потім будуть рости з величезною швидкістю

Цибулю і часник – це культури, які вже до кінця червня зазвичай викопуються з грядок, просушуються і відправляються на тривале зберігання, щоб восени і взимку радувати нас своїм смаком і корисними властивостями.

Так як збір врожаю відбувається досить рано, у городників з’являється унікальна можливість посіяти сидерати, які допоможуть відновити родючість ґрунту, поліпшать його структуру, збагатять азотом і допоможуть запобігти зростанню бур’янів.

Відмінним варіантом стане посадка гороху, який у вересні подарує вам відмінний урожай.

А після гороху досвідчені садівники рекомендують висадити гірчицю, яка також є відмінним сидератом.

Так ви не тільки отримаєте додатковий урожай різних культур, але і підвищите родючість ґрунту, що позитивно позначиться на врожаї наступного року.