Посадіть насіння та отримайте пишний килим гарних квітів. Невибагливий багаторічник для саду

Посійте у саду чудовий багаторічник – аліссум скельний. Він славиться дуже рясним цвітінням у весняний період, невибагливістю, низькорослістю (висота – 30 см).

Хоча алісум і цвіте пишно, його коренева система компактна. А значить, ви можете вирощувати його не лише у відкритому ґрунті, а й у контейнерах.

Квітка має ніжний, легкий аромат, який приваблює корисних комах у сад. З насіння алісум зацвітає на другий рік. Насіння можна посіяти відразу в ґрунт у травні-червні, а можна – розсадою.

Для рослини найкраще підібрати сонячне місце з пухким грунтом (краще — з додаванням піску) — тоді алісум буде гарантовано пишно цвісти весь сезон. Після цвітіння обов’язково слід провести обрізку, щоб кущик наростив нові молоді пагони.