Помідори просто обожнюють це підживлення. У липні будете збирати рекордний урожай

Така органіка перешкоджає виникненню на листках грибка, підсилює імунітет помідора. Так само запобігає появі на листках темних плям і гнилі.

Дачний сезон в самому розпалі, і напевно кожен городник хоче зібрати зі своєї ділянки максимальну кількість врожаю. Але, на жаль, існує безліч проблем, з якими стикаються наші дачники. Найпоширенішою з цих неприємностей є загибель врожаю.

Причин безліч: різні захворювання, нестача вітамінів і мінералів, атака комах і шкідників. На щастя, сучасна наука пропонує широкий вибір добрив і підживлень. Однак народні засоби теж ефективні.

Сьогодні пропонуємо вашій увазі підживлення для помідорів

Помідори вважаються вередливою культурою і найменший вплив навколишнього середовища може в пух і прах рознести весю працю. Їм регулярно необхідні як мікро, так і макроелементи.

Але, наші бабусі і дідусі давно придумали підживлення, які містять все необхідне для помідорів. Яскравим прикладом є підживлення на основі дріжджів. Вони є відмінним стимулятором росту і джерелом корисних бактерій. Добриво з дріжджів сприяє коренеутворення рослин. Підгодовані таким чином помідори в рази будуть міцнішими.

Нам знадобляться всього 10 грамів сухих дріжджів, 2 столові ложки цукру і 10 літрів теплої води. Інгредієнти змішуємо і настоюємо протягом декількох годин. Отриманий розчин розбавляємо чистою водою у співвідношенні 1: 5. Поливаємо під кожен кущ.

Таке підживлення необхідно використовувати не менше трьох разів за сезон. Рекордний урожай великих і соковитих помідорів вам забезпечений.