Полуничний пиріг із заливкою зі сметани

Полуничний пиріг із заливкою зі сметани виходить дуже смачним. Тільки уявіть: розсипчаста хрустка основа з пісочного тіста, ніжний сметанний крем і соковита, солодка полуниця. Описую для вас його смак і вже сама подумки біжу готувати ще. Без зайвих слів переходимо відразу до рецепту!

Інгредієнти

• Пшеничне борошно – 275 г
  • Вершкове масло – 100 г
  • Яйце – 4 шт.
  • Цукор – 170 г
  • Полуниця – 500 г
  • Сметана – 300 г
  • Ванілін – 10 г

Розітріть масло з 200 г борошна в крихту. Додайте 1 яйце, 1 ст. л. цукру і замісіть тісто. Сформуйте тісто в кулю, оберніть його харчовою плівкою і відправте в холодильник на 30 хвилин.

Тим часом приготуйте заливку. Віночком збийте сметану, 3 яйця, цукор, що залишився, ванілін і 75 г борошна.

Помийте свіжу полуницю і розріжте кожну ягоду навпіл.

Викладіть пісочне тісто у форму для випічки і наколіть його виделкою в декількох місцях.

Зверху викладіть ягоди і залийте їх сметанним кремом.

Випікайте при температурі 180 градусів протягом 40 хвилин.

Простий і ароматний пиріг прикрасить ваш звичайний або святковий день. Встигніть насолодитися смакотою за участю цієї соковитої ягоди. Адже літо таке коротке!