Полуничні булочки сіннабон в домашніх умовах. Ділюся рецептом

Коли легендарні булочки сіннабон вперше побачили світ, їх творці не морочилися з рекламою. Вони просто розкривали всі вікна і двері кондитерської під час їх випікання, щоб по вулицях поширювався їх незвичайний аромат. Саме завдяки йому біля пекарні збиралися і продовжують збиратися черги! Ви вже встигли насолодитися гучними булочками і хочете спробувати щось новеньке? Полуничні булочки сіннабон, які легко приготувати в домашніх умовах, вам обов’язково припадуть до смаку!

Інгредієнти

• Пшеничне борошно – 600 г
  • Молоко – 150 мл
  • Полуничне пюре – 150 г
  • Яйце – 3 шт.
  • Цукор – 150 г
  • Дріжджі – 7 г
  • Вершкове масло – 120 г
  • Полуниця – 400 г
  • Кукурудзяний крохмаль – 3 ст. л.
  • Вода – 3 ст. л.
  • Мигдальні пелюстки – за смаком
  • Вершковий сир – 150 г
  • Вершки – 150 г
  • Цукрова пудра – за смаком

Для початку збийте віночком молоко з полуничним пюре. Додайте дріжджі, цукор і яйця, перемішуючи після кожного додавання. Потім налийте в масу розтоплене вершкове масло і ретельно розмішайте до однорідності.

Поступово додайте борошно і замісіть тісто. Перекладіть тісто в ємність, змащену олією, накрийте харчовою плівкою і залиште підходити на 1 годину.

Полуничні булочки сіннабон в домашніх умовах. Ділюся рецептом

Тим часом помийте полуницю, очистіть її від плодоніжок і наріжте ягоду кубиками.

Перекладіть ягоди в каструлю, додайте цукор за смаком і проваріть до його розчинення. Розведіть кукурудзяний крохмаль водою, також додайте його до полуниці і проваріть до загустіння. Остудіть начинку.

Полуничні булочки сіннабон в домашніх умовах. Ділюся рецептом

Тісто розкачайте в прямокутний пласт. Поверх намажте начинку, відступивши трохи від країв, потім скрутіть пласт в рулет.

Полуничні булочки сіннабон в домашніх умовах. Ділюся рецептом

Краї защипніть і переверніть рулет швом вниз. Наріжте його на 12 частин. Викладіть булочки на деко і посипте їх мигдальними пелюстками, потім накрийте рушником і дайте підійти 20 хвилин. Випікайте в розігрітій до 180 градусів духовці 30 хвилин.

Полуничні булочки сіннабон в домашніх умовах. Ділюся рецептом

Нарешті, приготуйте помадку. Для цього збийте міксером сир з цукровою пудрою і вершками. Змастіть сумішшю готові булочки.

Полуничні булочки сіннабон в домашніх умовах. Ділюся рецептом

Якщо ви любите випічку з полуницею, обов’язково приготуйте ці смачні полуничні булочки сіннабон в домашніх умовах. Всі будуть в захваті!