Пересадіть орхідею в мох і здивуйтеся результатом. Коріння росте інтенсивно, а орхідея цвіте, як ніколи раніше

Мох можна не просто додавати поверх горщика, але ще й використати замість звичайної кори. Пересадіть орхідею в мох і здивуйтеся результатом! Квітці дуже сподобається таке оновлення.

Мох чудово утримує вологу і поступово віддає її корінню. Тому поливати таку орхідею потрібно рідше, ніж зазвичай. Поливати потрібно тоді, коли мох посвітлішає, а коріння із зеленого стане сірувато-срібним.

Коли ж коріння соковито-зелене, а мох навіть за кольором вологуватий, то полив не потрібен. Найзручніше поливати зі шприца, акуратно, по краю, не допускаючи переливу. Тільки змочіть мох, щоб він змінив колір, і цього достатньо.

Коріння наросте дуже швидко, і доведеться пересаджувати орхідею в горщик більшого розміру!