Пересадіть Герань у вересні моїм методом і вона буде рясно цвісти без перерви

Одна з найпопулярніших і барвистих квіток на світлі є герань, яка осінню повинна «переселитися» з саду в домашні умови. Успішно перезимувала рослина на наступний сезон може цвісти дивовижно довго і пишно!

Але для цього слід діяти особливим чином, яким я, керуючись особистим досвідом, вирішила поділитися з усіма, хто теж небайдужий до розкішної герані!

Щоб коренева система герані перебувала в стані спокою, діаметр горщика повинен перевершувати земляний покрив з підземною частиною рослини всього на 3-5 см. На дні горщика обов’язково повинні бути отвори для стоку зайвої води, а ще в нього слід насипати дренажний шар в 2 см з керамзиту.

Субстрат для герані можна купити в будь-якому квітникарському магазині, але також можна приготувати його самостійно по одному з цих рецептів:

• садова земля, торф і пісок в пропорціях 1: 1: 1;
  • дернова земля, річковий пісок і перегній в пропорціях 2: 1: 1;
  • листкова земля, пісок, дернова земля і торф в пропорціях 1: 1: 1: 1.

Дезінфікувати ґрунт немає необхідності – адже в ньому буде рости не ніжна домашня герань, а рослина, яка звикла жити в «диких» садових умовах.

Обраний для пересадки день повинен бути ясним і теплим. І дуже важливо зробити все до того, як нічні температури стануть опускатися нижче 0 ° С.

Пересадіть Герань у вересні моїм методом і вона буде рясно цвісти без перерви

Коріння герані досить міцні, але все-таки краще не пошкодити їх, витягуючи разом з клубочком землі. Якщо явних ознак гниття або відмирання немає – ретельно перебирати і підрізати їх не потрібно.

Дбайливо тримаючи рослину, її потрібно опустити в горщик, заповнений землею десь на чверть. Після потрібно засипати ґрунтом простір, що залишився. Утрамбовувати землю не потрібно, а ось полив теплою, відстояною водою – обов’язковий. Герань – любить воду після пересадки!

Поміщати рослину відразу в кімнатне тепло не потрібно – перші 2 дні краще потримати в прохолоді, наприклад, на балконі. І обов’язково на перші 3 доби потрібно притінювати герань – так у неї буде більше сил на укорінення на новому місці.

Але головний секрет пересадки полягає в тому, що в перші 3-4 тижні після неї протипоказано внесення будь-яких добрив! Потрібно надати все самій природі – міцна садова герань цілком здатна адаптуватися на новому місці.

Пересадіть Герань у вересні моїм методом і вона буде рясно цвісти без перерви

А потім, до самої весни, до повернення в сад, можна застосовувати в половинній дозі звичайні підживлення для кімнатних квітів.

Rating
( No ratings yet )