Печиво готується за 20 хвилин і це вже з випічкою. Швидше рецепта не буває!

Добрий день друзі! Сьогодні будемо готувати просте, смачне, ніжне і хрустке печиво.

• яйце – 1 шт.
  • цукор – 100 г
  • сіль – дрібка
  • ванілін – 1,5 г
  • соняшникова олія – 100 мл
  • розпушувач – 1 ч.л.
  • борошно – 200 г

Покроковий процес приготування печива

У миску вбиваємо 1 яйце, всипаємо 100 г цукру, додаємо дрібку солі і за бажанням ванілін, а також вливаємо 100 мл олії без запаху. І за допомогою вилки злегка збиваємо масу до однорідної консистенції.

Печиво готується за 20 хвилин і це вже з випічкою. Швидше рецепта не буває!

В іншій мисці змішуємо сухі інгредієнти – це 200 г борошна і 1 ч.л. розпушувача. Всипаємо борошно в 2 етапи і замішуємо тісто. Воно дуже швидко збирається в єдиний клубок і виходить м’яке, але при цьому не прилипає до рук.

Печиво готується за 20 хвилин і це вже з випічкою. Швидше рецепта не буває!

Деко застеляємо пергаментним папером або антипригарним килимком та приступаємо до формування печива. Відщипуємо невеликий шматочок тіста, скачуємо його в кульку. Обвалюємо, з одного боку, в цукрі, кладемо на деко і трохи приплющуємо. Теж саме робимо і з рештою тістом.

Печиво готується за 20 хвилин і це вже з випічкою. Швидше рецепта не буває!

Тепер беремо звичайне кільце для вирізки печива і робимо на поверхні тіста напів дуги. Виходить незвично, просто, але як красиво!

Печиво готується за 20 хвилин і це вже з випічкою. Швидше рецепта не буває!

Відправляємо печиво випікатися в попередньо розігріту до 180 градусів духовку на 10-15 хвилин. Час випічки безпосередньо залежить від розміру вашого печива.

Печиво готується за 20 хвилин і це вже з випічкою. Швидше рецепта не буває!

Я печиво тримала в духовці рівно 15 хвилин і в діаметрі воно у мене вийшло 6,5 см. Печиву даємо охолонути і кличемо сім’ю пити чай.

Печиво готується за 20 хвилин і це вже з випічкою. Швидше рецепта не буває!

Дуже зручно таке печиво давати дітям до школи, брати з собою на роботу на перекус. Готуйте на здоров’я!