Особливо гарний рецепт, коли дитина сосиску в тісті попросить або якщо потрібен швидкий перекус

Спробуйте приготувати сосиску в тісті, сподобається і дорослим і дітям. Ситний і головне швидкий сніданок, причому не дорого.

Отже, для однієї порції нам буде потрібно:

• 1 яйце
  • 1 лаваш
  • 1 сосиска
  • 30 гр сиру
  • 1 ст.л. молока
  • спеції за смаком

Приготування:

Лаваш вирізаємо круглої форму, діаметром як ваша сковорідка, на якій будете готувати.

У мисці змішуємо яйце, спеції, і молоко. Розмішуємо до однорідності і виливаємо на розігріту сковороду, змащену олією. Виливаємо яєчну суміш і розподіляємо її по всьому дну сковорідки, щоб вийшов млинець.

Відразу накриваємо зверху лавашем. Накриваємо кришкою і даємо яйцю схопитися 1-2 хвилини на середньому вогні, і перевертаємо.

Посипаємо натертим сиром і знову накривши кришкою, даємо сиру розплавитися. Кладемо сосиску на край і акуратно, щоб не обпектися, звертаємо рулетик прямо на сковорідці. Потримаємо ще пару секунд, злегка притискаючи рулетик, щоб все ще раз прогрілося і подаємо до столу.

До речі, можна додати овочі і підсмажити на грилі.

Робиться все дуже швидко і просто. А виходить смачненько і всім подобається. Тепер часто роблю такий сніданок або якщо потрібен швидкий перекус.